fitness center

Efektywny i bezpieczny trening

Siłownia to nie tylko profesjonalny sprzęt dostosowany do potrzeb wymagających Klientów, ale również MY - ludzie zaangażowani w jej życie.

To właśnie zespół FC 24, odpowiedzialny jest za przyjazną atmosferę panującą w Twoim klubie.

Wizyta w FC24 stanowi gwarancję efektywnego i bezpiecznego treningu - pod okiem profesjonalistów. Kadrę klubu stanowią w większości absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, fizjoterapeuci oraz dietetycy. Cały personel jest w pełni przygotowany zarówno teoretycznie jak i praktycznie do roli instruktorów. W skład naszego zespołu wchodzą instruktorzy fitness oraz trenerzy personalni z wieloletnim doświadczeniem i ogromną pasją.

Obraz

POPRAWIMY TWOJE SAMOPOCZUCIE

Obraz

NAJLEPSI TRENERZY

Obraz

NOWOCZESNY SPRZĘT

Obraz

PLANY DIETETYCZNE

Nasi trenerzy

Sławek

Trener personalny

Sportowiec od urodzenia. Z wykształcenia m.in. mgr Akademii Wychowania Fizycznego trener z wieloma dodatkowymi kursami. Trening, metodyka i odżywianie to jego pasja i tematy, którymi żyje i w których specjalizuje się od wielu lat.

Aby sobie i nie tylko :-) coś udowodnić wystartował w kilku konkursach sylwetkowych na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata. Kilka pucharów można obejrzeć w klubie :)

 

Ania

Manager

Ania jest absolwentką AWF-u i wielką pasjonatką sportów sylwetkowych, dla której sport stanowi wielką część życia. W zespole jest tą piękną i bardzo kompetentną. Wolą walki i pasją do treningu jest w stanie pokonać prawie każdego. 

Mateusz

Trener personalny

Instruktor o specjalizacji kulturystyka. Człowiek o bardzo dużym sercu i bicepsie, kompetencjach i humorze. 

Nasz klubowy Vin Diesel zawsze jest skory do pomocy i wspólnych treningów.